5 věcí, které musíte vědeť předtím, než si objednáte v Praze stěhování

Stěhování může být jeden z nejvíce stresujících zážitků v životě. Navíc je to proces plný příležitostí, jak ze stěhujících se lidí vytáhnout co nejvíce peněz navíc. Podívejte se na 5 rad, které vám stěhování ulehčí a zajistí, že neutratíte nic navíc:

1. Neočekávejte okamžitou cenovou kalkulaci. Pražské stěhovací firmy vám obvykle udělají cenovou kalkulaci do 3-5 pracovních dnů. Najít tu správnou stěhovací firmu chvíli trvá, proto začněte hledat s dostatečným časovým předstihem.

2. Vybírejte pouze z ověřených stěhovacích firem. Je celkem běžné, že vám stěhovací firmy nedají pevnou cenovou nabídku a místo ní vypracují pouze přibližnou kalkulaci konečné ceny. Vy nakonec zaplatíte více. Může se také stát, že sice dostanete pevnou cenovou nabídku, ale stěhovací firma nakonec chce zaplatit více, například protože byly úzké vchodové dveře.

3. Pokud vám vadí stěhovat vaše věci ve špinavém autě, tak si o firmě přečtěte co nejvíce recenzí a důkladně si prohlédněte fotografie stěhovacích aut na jejich webových stránkách.

4. Nic neplaťte předem. Pokud se stěhujete pouze po Praze, tak není zvykem po zákaznících požadovat zálohu, tak jak se to dělá při stěhování do zahraničí. Pokud vás firma požádá o zálohu, je velká šance, že vás chce podvést. Pokud po vás někdo bude chtít zálohu, poohlédněte se po jiné firmě.

5. Připravte si seznam věcí, které budete stěhovat. Při zadávání objednávky budete potřebovat vědět, kolik věcí budete stěhovat, pomůže vám to předejít pozdějšímu dohadování o ceně.

Doufáme, že jsme vám trochu pomohli se na stěhování připravit.

Pokud chcete dostat okamžitou pevnou cenovou nabídku na stěhování, stáhněte si Teleportoo. Teleportoo je mobilní aplikace, která vám pomůže zajistit stěhování a dopravu věcí. Každý Teleporťák je prověřen, prošel pohovorem, je vyškolený a ohodnocený předešlými zákazníky.

Ceny stěhování po Praze začínají na 599 Kč. Mobilní aplikace je dostupná pro zařízení se systémy Android a iOS.

top